Pióro wieczne Duofold 135. rocznica Opakowanie prezentowe

Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 1)

KOLOR
Selection will refresh the page with new results.
Item currently not available.
ROZMIAR:
size swatch
Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 1)

Pokaż więcej

Szczegóły produktu

Opis
W roku 1888 George S. Parker wykonał pierwszy z niezliczonych kroków na drodze pełnej ambicji, pasji i innowacji. Wierzył, że zawsze można wykonać lepsze pióro. To przekonanie nadal pozostaje misją i motywacją każdego dzisiejszego rzemieślnika marki Parker. Aby uczcić 135. rocznicę marka Parker z dumą prezentuje zestaw prezentowy Duofold ze specjalnej edycji. Ten unikalny zestaw obejmuje duże pióro wieczne w rozmiarze Centennial z korpusem i nasadką ze szlachetnej żywicy w czarnym kolorze, ozdobione unikalnymi oznaczeniami nawiązującymi do 135. rocznicy na korpusie i naklejce. Dodatkowo dołączone są miękkie etui ze skóry naturalnej, czarny atrament w butelce Quink oraz limitowana broszura. Zestaw zapakowany jest w torebkę upominkową z edycji specjalnej.
Cechy
  • Aby uczcić 135. rocznicę, marka Parker z dumą prezentuje zestaw prezentowy Duofold ze specjalnej edycji.
  • Zestaw Parker z edycji specjalnej w pudełku prezentowym zawiera: 1 pióro Duofold z edycji specjalnej, 1 miękkie etui ze skóry naturalnej, 1 czarny atrament w butelce Parker Quink, 1 limitowaną broszurę. Zestaw obejmuje również torebkę upominkową z edycji specjalnej.
  • Pióro wieczne w rozmiarze Centennial z korpusem i nasadką ze szlachetnej żywicy w czarnym kolorze, ozdobione unikalnymi oznaczeniami nawiązującymi do 135. rocznicy na korpusie i zwieńczeniu nasadki. Akcentowane złotymi zdobieniami oraz charakterystycznym klipsem w kształcie strzałki PARKER.
  • Posiada dwukolorową rodowaną stalówkę z czystego 18-karatowego złota z kultowym zdobieniem z motywem asa.
  • Każde pióro składa się z 22 elementów montowanych ręcznie w oparciu o 135-letnie doświadczenie i poświęcenie dla kunsztownego rzemiosła.
Charakterystyka
  • Kod produktu: 2193675
  • Styl pisania: Pióro wieczne
  • Kolor atramentu/tuszu: Czarny tusz
  • Metalowe wykończenia: Chromowane wykończenie
  • Rozmiar stalówki: Fine
Gwarancja
Artykuły piśmiennicze Parker są objęte dwuletnią gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne, liczoną od daty zakupu. Jeśli w trakcie okresu gwarancyjnego okaże się, że produkt Parker jest wadliwy, zostanie on nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony.