Monochrome​

Parker IM Monochrome o metalowej konstrukcji zapewniającej luksusowe wrażenia podczas pisania z pewnością przyciągnie spojrzenia w każdej zawodowej sytuacji. Monochromatyczne wzornictwo, od wykończeń po stalówkę, to esencja elegancji – dostępna w różnych kolorach.

This is end of Hot spot section

Essentials

Linia IM Essentials, dostępna w matowej czerni i matowym metalu, z chromowanymi wykończeniami w obu wersjach, zapewnia jakość i kunszt, z których znana jest marka Parker, w jeszcze przystępniejszej cenie, dzięki czemu jest idealna dla osób wchodzących dopiero na rynek pracy.

Główna linia

Elegancki, dopracowany i profesjonalny PARKER IM jest idealnym partnerem. Elegancki, zwężany kształt doskonale współgra z innowacyjnymi wzorami, tworząc efektowny wyraz osobistego stylu.

Vibrant Rings

W tej edycji zobaczymy minimalistyczne i eleganckie w pełni czarne wykończenia zestawione z akcentami w postaci pierścienia w śmiałych i intensywnych odcieniach. Wybór obejmuje Marine Blue (morski błękit), Flame Orange (płomienny pomarańczowy) i Amethyst Purple (ametystowy fiolet). To pióro luksusowe, które wie, jak zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Style pisania Parker IM

Seria Parker IM

Rób wspaniałe pierwsze wrażenie dzięki eleganckiemu modelowi Parker IM. Parker IM to ponadczasowe połączenie stalówki ze stali szlachetnej, chromowanych lub złotych akcentów oraz wykończenia premium dostępnego w wielu różnych wersjach. Wybierz pióro wieczne Parker IM, by zachwycać się luksusowym pisaniem najwyższej jakości. Pióro kulkowe Parker IM to idealny sposób, by zrobić niezapomniane wrażenie. Korzystaj z długopisu Parker IM, by cieszyć się niezawodnością i luksusowym pisaniem na co dzień. Parker IM to produkt z nieograniczonym potencjałem, z którym możesz zacząć budować swoje dziedzictwo.