Stalówki piór wiecznych


Dotyczy wszystkich produktów dostępnych w naszej aktualnej kolekcji oraz w ciągu 28 dni od zakupu. Jeżeli stalówka Twojego pióra wiecznego nie do końca odpowiada Twojemu stylowi pisania, marka Parker oferuje nieodpłatną wymianę stalówki na dowolną stalówkę o tej samej wartości, o ile Twoja stalówka nie jest uszkodzona, a jej stan jest idealny.


Procedura wymiany stalówki:


Marka Parker, działając w ścisłej współpracy z partnerami detalicznymi, świadczy dedykowane usługi oraz udziela profesjonalnych porad na temat posiadania, używania i serwisowania artykułów Parker.
Aby kupić wkłady, odwiedź stronę z wyszukiwarką sklepów i znajdź najbliższego sprzedawcę detalicznego.


Krok 1:

Skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą detalicznym, aby potwierdzić, czy świadczy usługę wymiany stalówki.

 

Krok 2 (jeżeli usługa jest dostępna u lokalnego sprzedawcy detalicznego):

Udaj się do lokalnego sprzedawcy z piórem i dowodem zakupu, a on zorganizuje wymianę stalówki. W przypadku ukończenia w ciągu 28 dni od zakupu usługa będzie bezpłatna. Jeżeli ten okres upłynął, sprzedawca detaliczny przedstawi Ci ofertę cenową.

 

Krok 2 (jeżeli usługa nie jest dostępna u lokalnego sprzedawcy detalicznego):

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Pióra wieczne

Program wymiany stalówki ma na celu zapewnienie jak najlepszych wrażeń z pisania. Nasz asortyment 14 różnych stalówek pasuje do wszystkich stylów pisania: Extra Fine, Regular, Bold, Straight, Italic oraz Oblique. Znajdź swój idealny sposób ekspresji już dziś.

Pióra wieczne

Program wymiany stalówki ma na celu zapewnienie jak najlepszych wrażeń z pisania. Nasz asortyment 14 różnych stalówek pasuje do wszystkich stylów pisania: Extra Fine, Regular, Bold, Straight, Italic oraz Oblique. Znajdź swój idealny sposób ekspresji już dziś.Jak sprawdzić, z jakiej stalówki aktualnie korzystam?


Każda stalówka jest oznaczona unikalnym kodem identyfikacyjnym. Znajduje się on w niewielkim wcięciu, mniej więcej w połowie tylnej części stalówki. Skorzystaj z poniższego klucza, aby określić, z którego z 14 rozmiarów stalówki korzystasz.

EEF: extra extra fine

EF: extra fine

F: fine

M: medium

B: broad

EB: extra broad

EEB: extra extra broad

FO: fine oblique

MO: medium oblique

RMO: medium reverse oblique

BO: broad oblique

FI: fine italic

MI: medium italic

BI: broad italic

Zwykłe stalówki

Zaokrąglona końcówka pisząca zapewnia płynne, nieprzerwane pismo. Zwykłe stalówki pozwalają uzyskać jednolitą linię pisma zarówno w przypadku osób leworęcznych, jak i praworęcznych.

Skośne stalówki

Skośne stalówki skierowane w przeciwnym kierunku


Aby zbalansować skrajne kąty pisania, te stalówki są precyzyjne wycinane pod skosem i uzupełnione zaokrągloną kulką, dzięki czemu pióro płynnie pisze we wszystkich kierunkach.

Stalówki italic straight

Stalówka Italic Straight z ostrą, prostą końcówką i płaską kulką kreśli grubą linię w jednym kierunku oraz cienką linię pod odpowiednimi kątami – w taki sposób, jak jest to niezbędne do pisania kursywą.
Odkryj inne style pisania marki Parker


Wkłady do pióra kulkowego

To produkt stworzony z myślą o płynnym i wygodnym pisaniu. Nieprzerwany przepływ atramentu inspiruje do kreatywnego myślenia za każdym razem, gdy przykładasz pióro kulkowe do papieru. Wkład do pióra kulkowego jest dostępny w rozmiarze medium – 0,7 mm oraz fine – 0,5 mm, a dzięki błyskawicznej wymianie bez przeciekania uzupełnianie atramentu jest wygodne i bezproblemowe.


Dostępne wersje:

[NIEBIESKI] [CZARNY]


Wkłady do pióra kulkowego

To produkt stworzony z myślą o płynnym i wygodnym pisaniu. Nieprzerwany przepływ atramentu inspiruje do kreatywnego myślenia za każdym razem, gdy przykładasz pióro kulkowe do papieru. Wkład do pióra kulkowego jest dostępny w rozmiarze medium – 0,7 mm oraz fine – 0,5 mm, a dzięki błyskawicznej wymianie bez przeciekania uzupełnianie atramentu jest wygodne i bezproblemowe.


Dostępne wersje:

[NIEBIESKI] [CZARNY]


Wkłady do długopisów i długopisów żelowych

Wkłady do długopisów i długopisów żelowych zapewniają nieprzerwany przepływ szybkoschnącego atramentu. Wkłady do długopisów są dostępne rozmiarze medium – 0,7 mm oraz fine – 0,5 mm lub 0,55 mm (dla długopisów żelowych). Zapewniają wygodę i niezawodność, a ich wymiana jest bardzo prosta, szybka i czysta.


Dostępne wersje:

[NIEBIESKI] [CZARNY]


Wymiana stalówki Parker


Program wymiany stalówki oferowany przez markę Parker ma na celu zapewnienie jak najlepszych wrażeń z pisania dostosowanych do stylu i preferencji użytkownika. Skorzystaj z Programu wymiany stalówki marki Parker, aby wymienić stalówkę w swoim piórze wiecznym na dowolną stalówkę o tej samej wartości w ciągu 28 dni od zakupu. Skorzystaj z poradnika na temat wymiany stalówki, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj stalówki będzie najbardziej pasował do Twoich potrzeb i stylu pisania. Po dokonaniu wyboru skontaktuj się ze sprzedawcą detalicznym marki Parker, by umówić się na wymianę stalówki w Twoim piórze Parker i cieszyć się pismem najwyższej jakości dostosowanym do Twoich indywidualnych preferencji.