Odkryj Parker 51

Kunszt w nowej odsłonie


Artykuły z serii Parker 51 są składane ręcznie, są wykonane z trwałej, szlachetnej żywicy i powstają w oparciu o specjalistyczną wiedzę marki Parker oraz najwyższej klasy rzemiosło. Parker zachwyca niezwykłą dbałością o szczegóły – od projektu po montaż.

This is end of Hot spot section

Parker 51 Classic

W nowej wersji modelu Parker 51 wzornictwo oryginału zostało zaktualizowane przy użyciu nowoczesnej technologii. Uproszczona forma zapewnia płynne przejście korpusu w charakterystyczną stalówkę. Dostępny jako pióro wieczne lub długopis.

Parker 51 Premium

Ponadczasowe zestawienie kolorów – czerni, leśnej zieleni, czerwieni i turkusu – połączono z wykończeniami w odcieniu złota i chromu oraz kunsztownymi wzorami grawerowanymi na nasadce. Dostępny jako pióro wieczne lub długopis.

Parker 51 Deluxe

Głębokie, luksusowe odcienie czerni i śliwki kontrastują z pozłacaną nasadką ozdobioną eleganckim cyzelowanym wzorem, który można także wyczuć pod palcami. Stalówka z litego, 18-karatowego złota wyznacza nowe standardy luksusu w pisaniu. Dostępny jako pióro wieczne lub długopis.

Seria Parker 51

Seria Parker 51 zachowuje wszystkie najważniejsze cechy, dzięki którym stała się jedną z najpopularniejszych serii Parker w XX wieku. Smukła sylwetka i charakterystyczna stalówka sprawiają, że po zdjęciu nasadki model Parker 51 nadal przywodzi na myśl opływowe kształty kadłuba samolotu. Każdy rodzaj wykończenia został starannie wybrany z szerokiej gamy tradycyjnych kolorów, a całości dopełnia metalowa nasadka oraz zwieńczenie. Artykuły z serii Parker 51 są składane ręcznie, są wykonane z trwałej, szlachetnej żywicy i powstają w oparciu o najwyższej klasy rzemiosło.