Uczcij długotrwałą relację biznesową, uhonoruj wyjątkowe wyniki albo upamiętnij realizację kamienia milowego. Artykuły piśmiennicze Parker to idealne prezenty firmowe dla współpracownika lub klienta, który świętuje ważne osiągnięcie.

Nagródź wspaniałą pracę, wręczając zasłużonej osobie firmowe pióro lub długopis marki Parker. To prezent na całe życie, doskonały na co dzień oraz na specjalne okazje.

Parker posiada dwie Gwarancje Królewskie: z 1962 r. od Jej Królewskiej Mości Królowej oraz z 1990 r. od Jego Wysokości Księcia Walii.

Rekomendowane pióra i długopisy upominkowe Parker

Pióra i długopisy upominkowe Parker dla firm charakteryzują się wyjątkowym kunsztem wykonania i dbałością o detale, a przy tym są dostępne w szerokiej gamie nowoczesnych i subtelnych barw. Dzięki bogatej ofercie, od grawerowanych wzorów po lśniące lakierowane wykończenie, na pewno znajdziesz idealny prezent.


Zobacz katalog prezentów Parker dla firm

Kontakt z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat prezentów firmowych, skontaktuj się z naszymi ekspertami.


Kontakt z nami

Kontakt z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat prezentów firmowych, skontaktuj się z naszymi ekspertami.


Kontakt z nami


Pióra i długopisy upominkowe Parker dla firm


Pióra i długopisy upominkowe Parker dla firm to elegancki sposób na upamiętnienie osiągnięć i kamieni milowych. Każde pióro i długopis upominkowy dla firm marki Parker powstaje z myślą o luksusowym pisaniu przez całe życie i będzie towarzyszyć właścicielowi podczas wielu sukcesów zawodowych. Wybierz model Duofold Classic o wyjątkowym charakterze i ponadczasowej doskonałości, profesjonalny i niezawodny Parker IM albo Jotter, który dodaje elegancji na co dzień. Pióra i długopisy upominkowe Parker dla firm to prawdziwe symbole zaangażowania i inicjatywy, które będą wspierać użytkownika we wszystkich jego osiągnięciach zawodowych.