Pióro wieczne Parker 51

Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 2)

KOLOR
Selection will refresh the page with new results.
Item currently not available.
ROZMIAR:
size swatch
Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 2)

Pokaż więcej

Szczegóły produktu

Opis
Eleganckie, dopracowane i profesjonalne pióro wieczne PARKER IM jest idealnym partnerem o nieograniczonym potencjale. Elegancki, zwężany kształt doskonale współgra z innowacyjnymi wzorami, tworząc efektowny wyraz osobistego stylu. To pióro PARKER z lakierowanym korpusem w intensywnie czarnym kolorze akcentowane złotymi zdobieniami stanowi niezapomniany prezent. Stalówka jest wykonana z trwałej stali szlachetnej i ukształtowana tak, aby zapewnić optymalny kąt pisania. Można ich używać z nabojami atramentowymi QUINK lub napełniać z butelki za pomocą tłoczka. Każdy detal zapewnia niesamowite wrażenia podczas pisania, zgodnie z ponad 125-letnią tradycją marki PARKER.
Cechy
  • Pióro Parker 51 Black CT charakteryzuje się smukłym kształtem i słynną osłoniętą stalówką ze stali szlachetnej. Ręcznie składane przy użyciu trwałej, szlachetnej żywicy czarnego koloru, wzbogacone o nasadkę ze stali szlachetnej z palladowym zwieńczeniem i zdobieniami.
  • Parker 51 to nowoczesne spojrzenie na ten oryginalny model, okrzyknięty „najbardziej pożądanym na świecie” po premierze w 1941 r.
  • Korpus z trwałej szlachetnej żywicy w czarnym kolorze oraz nasadka ze stali szlachetnej z palladowymi zdobieniami oraz charakterystyczny klip ze strzałką PARKER
  • Posiada unikatową osłoniętą stalówkę ze stali szlachetnej, która zapewnia niezawodne pisanie w Twoim osobistym stylu
  • Charakterystyczny, smukły kształt z płynnym przejściem między korpusem a stalówką, stworzony dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i najwyższej jakości wykonania marki Parker.
  • Pióro wieczne Parker 51 w opakowaniu prezentowym premium PARKER z długim nabojem z czarnym atramentem QUINK to wyjątkowy i wyrafinowany prezent
Charakterystyka
  • Kod produktu: 2123491
  • Styl pisania: Pióro wieczne
  • Kolor atramentu/tuszu: Czarny
  • Metalowe wykończenia: Acrylic CT
Gwarancja
Przyrząd do pisania Parker objęty jest dwuletnią gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne, licząc od daty zakupu. W przypadku stwierdzenia wady w okresie gwarancji produkt marki Parker zostanie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony.