Pióro wieczne Parker 51

Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 2)

KOLOR
Selection will refresh the page with new results.
Item currently not available.
ROZMIAR:
size swatch
Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 2)

Pokaż więcej

Szczegóły produktu

Opis
Pióro Parker 51 jest dziś równie nowatorskie jak w 1941 roku, kiedy zadebiutowało na rynku.  Ten wyjątkowy przyrząd do pisania jest inspirowany piórem okrzykniętym niegdyś "najbardziej pożądanym na świecie" – ma ten sam charakterystyczny opływowy kształt i kultową stalówkę, lecz w unowocześnionym wydaniu. Jego składana ręcznie konstrukcja wykonana z trwałej, szlachetnej żywicy ucieleśnia rzemieślniczy kunszt i najwyższą jakość wykonania, z jakich słynie marka Parker. Zachwyca niezwykłą dbałością o szczegóły – od projektu po montaż. Nasadkę ozdobiono metalicznym kamieniem, a każdy element wykończenia inspirują tradycyjne kolory nawiązujące do pierwszej linii Parker 51.  Inspirowany przeszłością. Stworzony z myślą o przyszłości. 
Cechy
  • Pióro Parker 51 Black CT charakteryzuje się smukłym kształtem i słynną osłoniętą stalówką ze stali szlachetnej. Ręcznie składane przy użyciu trwałej, szlachetnej żywicy czarnego koloru, wzbogacone o nasadkę ze stali szlachetnej z palladowym zwieńczeniem i zdobieniami.
  • Parker 51 to nowoczesne spojrzenie na ten oryginalny model, okrzyknięty „najbardziej pożądanym na świecie” po premierze w 1941 r.
  • Korpus z trwałej szlachetnej żywicy w czarnym kolorze oraz nasadka ze stali szlachetnej z palladowymi zdobieniami oraz charakterystyczny klip ze strzałką PARKER
  • Posiada unikatową osłoniętą stalówkę ze stali szlachetnej, która zapewnia niezawodne pisanie w Twoim osobistym stylu
  • Charakterystyczny, smukły kształt z płynnym przejściem między korpusem a stalówką, stworzony dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i najwyższej jakości wykonania marki Parker.
  • Pióro wieczne Parker 51 w opakowaniu prezentowym premium PARKER z długim nabojem z czarnym atramentem QUINK to wyjątkowy i wyrafinowany prezent
Charakterystyka
  • Kod produktu: 2123491
  • Styl pisania: Pióro wieczne
  • Kolor atramentu/tuszu: Czarny
  • Metalowe wykończenia: Acrylic CT
Gwarancja
Przyrząd do pisania Parker objęty jest dwuletnią gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne, licząc od daty zakupu. W przypadku stwierdzenia wady w okresie gwarancji produkt marki Parker zostanie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony.