Parker 51 Premium – czarny, GT

Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 2)

KOLOR
Selection will refresh the page with new results.
Item currently not available.
ROZMIAR:
size swatch
Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 2)

Pokaż więcej

Szczegóły produktu

Opis
Parker 51 Premium jest ponowną odsłoną kultowego klasyka wprowadzonego po raz pierwszy do sprzedaży w roku 1941. Pierwowzorem zachwycił się cały świat, a nowa wersja jest równie wspaniała. Zachowała perfekcyjny kształt i charakterystyczną stalówkę, która gwarantuje przyjemność z pisania. Korpus wykonany ze szlachetnej żywicy został odpowiednio nabłyszczony i jest dostępny w czterech kolorach – czerni, leśnej zieleni, mocnej czerwieni i turkusie. Każdy kolor starannie dobrano z tradycyjnej gamy, tak aby odpowiadał nowoczesnym gustom. Złote zdobienia stanową niezaprzeczalny symbol doskonałego kunsztu PARKER, a na skuwce zaprezentowano jeden z czterech pięknie wygrawerowanych wzorów inspirowanych przez wzornictwo i budowle współczesnej architektury. Parker 51 Premium to ikona klasyki dostosowana do nowoczesności.
Cechy
  • Klasyczne wzornictwo dostosowane do dzisiejszego świata – Parker 51 Premium mocno się wyróżnia w technicznym minimalizmie.
  • Perfekcyjny korpus ze szlachetnej żywicy w tradycyjnych kolorach i złote elementy wykończeniowe, w tym klips w kształcie strzałki PARKER, symbol jakości.
  • Skuwka ze złota i stali szlachetnej jest idealnym przykładem mistrzowskiego kunsztu PARKER, z przepięknie wygrawerowanymi współczesnymi wzorami inspirowanymi nowoczesną architekturą.
  • Charakterystyczna stalówka wykonana ze stali szlachetnej i złota zapewnia doskonałe, płynne pismo, które daje ogromną przyjemność.
  • Dzięki eleganckiemu opakowaniu prezentowemu PARKER 51 Premium to podarunek, który zachwyci całe nowe pokolenie miłośników wzornictwa.
Charakterystyka
  • Kod produktu: 2169030
  • Styl pisania: Pióro wieczne
  • Kolor atramentu/tuszu: Niebieskie/czarne atramenty
  • Metalowe wykończenia: Złote
Gwarancja
Artykuły piśmiennicze Parker są objęte dwuletnią gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne, liczoną od daty zakupu. Jeśli w trakcie okresu gwarancyjnego okaże się, że produkt Parker jest wadliwy, zostanie on nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony.