Szukasz czegoś?

Pióra wieczne

Zalecamy, aby czyścić pióro wieczne przed każdym kolejnym uzupełnieniem atramentu. Postępuj zgodnie z instrukcjami i demonstracją poniżej.

Jak skutecznie czyścić pióro wieczne

Marka Parker oferuje usługę bezpłatnej wymiany stalówki w ciągu 28 dni od zakupu, jeżeli stalówka jest w idealnym stanie. Aby dowiedzieć się więcej i poznać kryteria kwalifikacji, odwiedź stronę Programu wymiany stalówki.

Większość partnerów detalicznych marki Parker także może pomóc Ci w wymianie lub naprawie stalówki pióra wiecznego. Przed przyjazdem do lokalnego sklepu skontaktuj się z nim, aby upewnić się, czy świadczy tę usługę.

Jeżeli w pobliżu nie ma sprzedawców detalicznych lub nie oferują oni tej usługi, wypełnij formularz w sekcji „Program wymiany stalówki”, aby skontaktować się z Globalnym biurem obsługi klienta.

W przypadku wniosku o bezpłatną naprawę lub wymianę potrzebny będzie dowód zakupu oraz zdjęcie produktu, a także żądany rozmiar stalówki. Wszystkie przydatne informacje można znaleźć tutaj.

Jeżeli stalówka jest w idealnym stanie, a nowa stalówka należy do tego samego modelu, wymiana będzie nieodpłatna. W innym wypadku przedstawimy Ci ofertę cenową.

Aby chronić stalówkę podczas transportu, należy zwrócić pióro w całości.

Jeżeli Twój produkt jest objęty dożywotnią gwarancją, będzie ona honorowana zgodnie z kartą gwarancyjną i będzie dotyczyć wad materiałowych oraz produkcyjnych.

W 2007 roku marka Parker wprowadziła ograniczoną dwuletnią gwarancję z opcją bezpłatnego przedłużenia o 2 lata dostępną online.

Do wszystkich napraw gwarancyjnych wymagany jest dowód zakupu (np. paragon lub faktura).

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie dotyczącej gwarancji.