Edycja specjalna kolekcji Sonnet „Intrepid Journey” obejmuje wzornictwo oparte na słynnych miejscach z całego świata, a nowy inspirujący wzór wprowadzany jest na rynek co rok. Kolekcja przemawia do osób ciekawych świata, pragnących oderwać się od codziennej rutyny, podróżując i odkrywając piękno świata przyrody.


W roku 2023 przenieś się do Japonii dzięki Mt. Fuji Edition, pierwszej edycji tej globalnej podróży, odzwierciedlającej majestat kultowej góry Japonii i wędrówkę słynnym szlakiem Yoshida.


Wyszukane wzornictwo edycji specjalnej Mt. Fuji inspiruje i pobudza aspiracje, pozwalając spojrzeć na świat z nowej perspektywy i rozbudzając pragnienie poszerzenia horyzontów.

This is end of Hot spot section

Każdy egzemplarz jest wyposażony w stalówkę z litego, 18-karatowego złota wykończoną rodem oraz ozdobiony wzorem inspirowanym mapą świata.

„Część przednia” ze szczotkowanej stali jest ozdobiona akcentami z różowego złota, a mosiężny korpus został pokryty niebieskim lakierem w nowym kolorze.

„Część przednia” ze szczotkowanej stali jest ozdobiona akcentami z różowego złota, a mosiężny korpus został pokryty niebieskim lakierem w nowym kolorze.

Laserowo grawerowany wzór na srebrze wysokiej próby i powlekana palladem nasadka przedstawiają pionowe linie symbolizujące drewniane laski oznaczane przy każdej stacji górskiej mijanej w drodze na szczyt, a także legendarną nazwę góry Fudżi i jej wysokość, przywołując ducha zuchwałej przygody. Skomplikowane grawerunki inspirowane 5. stacją, punktem początkowym szlaku Yoshida, oraz bramą Torii w pobliżu szczytu przy końcu szlaku, zabierają użytkownika w podróż na szczyt góry Fudżi.

Style pisania Edycja specjalna Sonnet

Parker Sonnet Mount Fuji
Model Mt. Fuji z edycji specjalnej to idealny prezent dla bliskiej osoby. Dostępny jest jako pióro wieczne, pióro kulkowe oraz długopis.
Edycja specjalna Mt. Fuji inspiruje i pobudza aspiracje, pozwalając spojrzeć na świat z nowej perspektywy i rozbudzając pragnienie poszerzenia horyzontów.
Od 135 lat marka Parker nieprzerwanie tworzy w oparciu o dziedzictwo kunsztu, innowacji i jakości, sprawiając, że nazwa Parker jest synonimem doskonałości w kategorii luksusowych artykułów piśmienniczych.