Długopis Parker IM Edycja Specjalna

Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 3)

KOLOR
Selection will refresh the page with new results.
Item currently not available.
ROZMIAR:
size swatch
Final Sale: may not be returned or exchanged
Błąd Błąd This style is not currently available for shipping.

Styl pisania (1 z 3)

Pokaż więcej

Szczegóły produktu

Opis
Elegancki, dopracowany i profesjonalny długopis PARKER IM Premium jest idealnym partnerem o nieograniczonym potencjale. Elegancki, zwężany kształt doskonale współgra z charakterystycznym, lecz współczesnym wzorem, tworząc efektowny wyraz osobistego stylu. To pióro PARKER z eleganckim korpusem lakierowanym na perłowo z wytrawionym asymetrycznym kwadratowym wzorem oraz akcentowane złotymi zdobieniami stanowi niezapomniany prezent. Chowana z przyjemnym kliknięciem końcówka kulkowa i atrament Quinkflow zapewniają wyjątkowo gładkie i niezawodne pisanie. Od przycisku po końcówkę – każdy detal zapewnia niesamowite wrażenia podczas pisania, zgodnie z ponad 130-letnią tradycją marki PARKER. Wykorzystują wkłady do długopisów QUINK oraz wkłady żelowe, które doskonale oddają Twoje myśli na papierze.
Cechy
  • Zainspirowany bezkresem otaczającego nas wszechświata model IM Portal stanowi hołd dla tych, którzy przekraczają granice, by zbadać niezbadane.
  • Lakierowana nasadka i korpus z czerwonym gradientem oraz wyczuwalnym, wytrawionym wzorem inspirowanym eksploracją kosmosu. Uzupełnione chromowanymi zdobieniami i charakterystycznym klipem w kształcie strzałki PARKER.
  • Końcówka kulkowa typu „click-action” i niezawodny atrament Quinkflow zapewniają gładkie i płynne linie na każdej powierzchni
  • Wygodny i ergonomiczny kształt w połączony z doskonałą jakością wykonania marki Parker stanowi wyraz dziedzictwa marki
  • To wyrafinowany prezent dla młodych profesjonalistów, którzy pragną przekraczać swoje granice, by osiągnąć pełnię potencjału, zapakowany opakowanie prezentowe PARKER z dodatkowymi wkładami.
Charakterystyka
  • Kod produktu: 2152998
  • Styl pisania: Długopis
  • Kolor atramentu/tuszu: Niebieski
  • Metalowe wykończenia: Lacquer CT
Gwarancja
Przyrząd do pisania Parker objęty jest dwuletnią gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne, licząc od daty zakupu. W przypadku stwierdzenia wady w okresie gwarancji produkt marki Parker zostanie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony.