EDYCJA SPECJALNA GLOBAL ICONS

Każdy model długopisów z tej edycji specjalnej czerpie inspirację z jednej z czterech stron świata, a jego wzornictwo odzwierciedla architekturę, kulturę i mieszkańców jednego z miast danej części świata. Oddająca bogactwo kultury nowa kolekcja długopisów Jotter zmienia codzienność w epicką przygodę.

ROME

(Wiosna 2024)

Rome ze swoją wspaniałą historią obejmującą trzy tysiące lat, jest naszą czwartą globalną ikoną. Odkrywając uderzający wystrój wiecznego miasta i imponującą architekturę, taką jak Panteon, wzór został umiejętnie wycięty laserowo na korpusie Jotter SE Rome w kolorze satynowego brązu.

TOKYO

(Luty 2024)

Emanujący magią kwitnących wiśni model Tokyo to nasza druga globalna ikona. Wzór przedstawiający pełną energii panoramę miasta, którego ulice skąpane są w różowych kwiatach drzew wiśni, został naniesiony metodą laserową na korpus modelu Jotter Special Edition Tokyo w odcieniu satynowego różu.

NEW YORK

Efektowny i tętniący życiem New York to nasza pierwsza globalna ikona. Jego charakterystyczna panorama znanych budynków tworzy wzór kunsztownie naniesiony laserem na korpus Jotter Special Edition NYC w kolorze matowej czerni.

SYDNEY

(Lato 2024)

Przedstawiający widoki zapierającego dech w piersiach portu model Sydney jest naszą trzecią globalną ikoną. Wzór przedstawiający dominujący na tle panoramy miasta zarys słynnej na całym świecie opery został umiejętnie wycięty laserem na błyszczącym korpusie Jotter Special Edition Sydney w kolorze niebieskim.

Znany na całym świecie kunszt.

Jotter od dawna jest ulubieńcem młodych dorosłych stawiających pierwsze kroki w świecie luksusowego pisania. Wysokiej klasy wyrafinowanie w przystępnej cenie to jeden z wielu powodów, dla których Jotter cieszy się dużym uznaniem od prawie 50 lat. Piękne wzornictwo i kolory, charakterystyczny kształt i kliknięcie również przyczyniają się do jego dalekosiężnego sukcesu. Znak jakości i kunsztu marki PARKER jest w pełni widoczny, od gładkiego pisma po elegancką sylwetkę Jottera. W kolekcji Jotter „Global Icons” odkryjesz idealnego towarzysza podróży, który zainspiruje Cię do zwiedzania świata.