Kolekcja Jotter Originals Glam Rock

Nowa linia długopisów w śmiałym stylu retro inspiruje młodych ludzi do bycia w pełni sobą.

Kolekcja Jotter Originals Glam Rock celebruje różnorodność i zachęca do odrzucenia kompromisów w zakresie odnajdywania swojego prawdziwego „ja”.

This is end of Hot spot section

Glam Rock — Muzyczna i Kulturowa Rewolucja

Glam Rock to styl muzyki rockowej, który zaczął dominować na brytyjskich listach przebojów na początku lat 70-tych XX wieku. Ruch ten promował zuchwały indywidualizm, przemawiając do śmiałej młodzieży tej dekady.

Zachęcanie Młodych Ludzi Do Bycia W Pełni Sobą

Długopisy Jotter Originals do codziennego pisania, podzielając etos ruchu Glam Rock, umożliwiają młodym ludziom wyrażanie siebie, swojego indywidualizmu oraz bycie wysłuchanym.

Uchwycenie Śmiałego Ducha Glam Rocka

Ta edycja Jotter Originals obejmuje długopisy w pięciu śmiałych wykończeniach i opakowaniach, które wyrażają kontrkulturę i unikalny sposób myślenia ruchu Glam Rock.

Długopisy kolekcji Jotter Originals Glam Rock


Długopisy Parker Jotter cieszą się wyjątkową pozycją ikony wzornictwa od czasu wprowadzenia ich na rynek w 1954 roku. Linia Jotter Originals upamiętnia historię długopisów Parker Jotter, łącząc modele zaczerpnięte z przeszłości z charakterystycznym kształtem, kliknięciem i słynnym klipsem w kształcie strzałki. Kolekcja Glam Rock, obejmująca długopisy w stylu vintage, przeznaczone dla nowoczesnych klientów, jest najnowszą z edycji czerpiących inspirację z różnych ikon kultury.